چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی مرشد گوهر

محمود مرشدی

از اواخر دهه 50 متخصصین شرکت مرشد گوهر در زمینه طراحی و تولید ماشین‌آلات پخت نان و شیرینی در ظرفیت‌های مختلف مشغول فعالیت می‌باشند.
در دهه دوم فعالیت مهندسین شرکت کیفیت محصولات را منطبق با استانداردهای بین‌المللی ارتقاء دادند که نتیجه آن حصول افزایش اعتماد مشتریان بازار داخل و امکان حضور موفق در بازار کشورهای همسایه را فراهم نمود.
در سنوات بعدی با مدرن‌سازی ماشین‌های ابزارهای خط تولید کارخانه محصولات شرکت از نظر قیمت و کیفیت و زمان تحویل قابل رقابت در مقایسه با بازارهای جهانی گردیدند و ما توانستیم صادرات محصولاتمان را به کشورهای آسیای میانه، آفریقا، عراق، پاکستان، افغانستان و سایر کشورهای همسایه به نحو مطلوب ارتقاء دهیم.
به منظور تأمین نظر مشتریان، واحد خدمات پس از فروش شرکت ضمن ارائه مشاوره‌های لازم جهت انتخاب مناسب‌ترین ترکیب ماشین‌آلات پخت نان و شیرینی، ارائه خدمات مناسب برای نصب ماشین‌آلات، آموزش روش‌های پخت نان و شیرینی به وسیله متخصصین پخت و ارائه خدمات پس از فروش در داخل و خارج از کشور را در اسرع وقت تضمین می‌نماید.


شرکت ماشین‌سازی مرشدگوهر از بدو شروع کار اوایل سال 50 با ساخت دستگاه فرم‌دهنده مخصوص نان حجیم وارد عرضه تولید ماشین‌آلات نان و شیرینی گردیده. شرکت مرشدگوهر افتخار این را دارد تا کنون حدود 3000 واحد داخل ایران و حدود 500 واحد در قاره آفریقا، آسیای میانه و کشورهای همسایه نان و شیرینی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و قنادی‌های برند را تجهیز نموده که در حال فعالیت می‌باشند.
از جمله شرکت‌هایی که از ماشین‌آلات این شرکت در خط تولید خود استفاده می‌کنند به شرح زیر می‌باشد:
1-    شرکت نان قدس رضوی
2-    نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران
3-    هواپیمایی ساها
4-    کترینگ کیش ایر
5-    صنایع غذایی قریشی
6-    هتل استقلال (پیشرو سیاحت)
7-    سالن اجلاس سران
8-    نان نیشکر
9-    قنادی نیشکر
10-    قنادی بی‌بی
11-    قنادی ناتلی
12-    نان و شیرینی پالادیوم
13-    فروشگاه‌های زنجیره‌ای هایپرمی


١٤:٠٧ - 1399/12/11    /    شماره : ٣٧١٦    /    تعداد نمایش : ٢٦٦